[:tr]TİGRİS MAKİNA A.Ş olarak çimento sektörü başta olmak üzere Çimento Öğütme ve Paketleme Tesisleri, Endüstriyel Sanayi Kuruluşları, Enerji Santralleri, Hazır Beton Tesisleri, Kırma-Eleme Tesisleri, Demir Çelik Fabrikaları ile her türlü imalat ve montaj konusunda  hizmet veren  bir kuruluş olmayı dürüst ve profesyonel  kadromuzla çalışarak elde etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu başarımızın temelinde,  profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda; büyük hassasiyet, fedakârlık ve duyarlılıkla çalışmayı ilke edinerek, hizmet verdiğimiz ve paydaş firmalarla birlikte daha sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelecek için mücadele ediyor, yılların birikim ve tecrübesini, genç ve dinamik kadromuzla birleştirerek emin adımlarla yürüyoruz.

Her geçen gün büyüyen TİGRİS MAKİNA A.Ş. ailesi, hizmet anlayışını sektörler arası bilgi ve deneyimle birleştirmeyi amaçlayarak, başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere çağdaş yönetim stratejisinin merkezine insan ve çevre bilincini koymayı başarmıştır.

Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin, makine ve ekipmanlarımızın iyileştirme adına yeni yatırımlar yapmaya sürekli devam ediyoruz. Bu sürecin devamını sağlayan sistemimizin kendisi de zamanın şartlarına,  inivasyon bilincine ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.[:]

Do you think this https://writemyessay4me.org/ place is good for families with children.
Copyright © Tigris Makine, Web Tasarım Gelecek Yazılım